EN

KULLANIM ŞARTLARI

KULLANICI ile KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ ARASINDAKİ ANLAŞMA

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesi çeşitli sayfalardan oluşur ve yönetimi KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ sitesi yöneticileri tarafından yapılmaktadır.

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ ile ilgili Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu anlaşmayı kabul ettiğiniz takdirde, üye veya ziyaretçi olarak KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ sitemizi kullandığınızda şartlara uymanız beklenecektir. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olanız sizin yararınızadır.

KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları gibi konularda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELER HAKKINDA

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesi diğer Web Sitelerine bağlantılar (veya yönlendirmeler) içerebilir. Bağlantısı verilen siteler KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ tarafından yönetilmediği için KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ bağlantısı verilen linklerin içeriği konusunda herhangi bir sorumluluk almaz (site içeriği daha sonra değişse bile bu durum geçerlidir). KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ bağlantısı verilen sitelerle ilgili webcasting veya diğer türlü transmisyon durumlarından sorumlu değildir. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ bu bağlantıları sadece uygun gördüğü için yayınlamaktadır. Ancak bu bağlantılardaki içeriğe yapılan ilaveler KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ veya ortakları tarafından kontrol edilmemektedir.

YASALARA AYKIRI KULLANIMLA İLGİLİ

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesini kullanmaya başladığınız andan itibaren , ulusal ve uluslararası yasalara aykırı davranışlarda bulunmayacağınızı ve KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ tarafından ilan edilen kurallara uyacağınızı garanti etmiş olursunuz. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesine ve sahiplerine zarar verecek hiçbir davranışta bulunmamalısınız. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ tarafından sağlanan materyallerin veya içeriğin gerekli izinler alınmadan üçüncü parti sitelerde veya kurumlarda bir kısmının veya tamamının yayınlanması/kullanılması yasaktır.

SERVİSLERİN KULLANIMI HAKKINDA

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesi forum, chat, haber grupları, kişisel web sayfaları, takvimler ve/veya diğer mesajlaşma ya da kominükasyon kolaylıklarını sunabilir. Bu tür servisler hizmete sunulduğunda Servislerle ilgili kullanım koşullarını dikkate almalısınız. Kominükasyon Servislerini kullanmaya başlamanız halinde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

 • Şahsa veya kuruma hakaret, bireyleri küçük düşürücü durumlar, tehdit veya kişi haklarını tehlikeye düşüren her türlü davranış yasaktır ( bu yasaklar site politikaları doğrultusunda belirlenmiştir)
 • Uygunsuz, müstehcen, yasadışı, saygı kurallarını aşan, kişi ya da kurumlara zarar verecek mesajlar yazmak, dosyalar yayınlamak ve bu dosyaların dağıtımını yapmak yasaktır.
 • Lisans hakları saklı tutulan Yazılımların ve lisanslama bilgilerinin dağıtımını yapmak (Yazılım Geliştiricisi siz olmadığınız takdirde) yasaktır.
 • Gönderilen dosyalarda site kullanıcılarının bilgisayarlarını tehdit edecek bir durum saptanması (virüs, bozuk dosya veya benzeri haller) halinde sorumluluk dosyayı gönderen kişiye aittir. Sitemizdeki dosyaları bilgisayarınızda kullanmadan önce güvenilir kaynaklardan geldiğine emin olun ve mutlaka virüs taraması yapın.
 • Sitenizin veya başka bir sitenin reklamını yapmak, alım-satım takas işlemlerini bu site üzerinden yapmaya çalışmak (aksi belirtilmediği sürece) yasaktır.
 • Sitedeki anketleri, yarışmaları, veya yazışmaları taklit etmeye çalışmak bir suçtur.
 • Yasal yollardan dağıtımı yapılmayan bir dosyayı indirmek ve kullanmak bir suçtur.
 • Yazılım geliştiricileri tarafından sağlanan ürünlerin lisanslama bilgilerini değiştirmek veya tamamen silmek kesinlikle yasaktır.
 • Komünikasyon Servislerini kullandığınızda kullanıcılarla olan iletişiminizde öncelikle siz sorumlusunuz..
 • Komünikasyon Servislerinin işleyişini bozacak davranışlar cezalandırılacaktır..
 • Servis Kullanıcılarının kişisel bilgilerini izinleri dışında toplamak, yayınlamak ve dağıtımını yapmak yasaktır.
 • Uygulanan yasa ve kurallara uymanız gerekmektedir.

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Komünikasyon Servislerini izleme mecburiyetinde değildir. Ancak KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ bu servislerde kullanılan materyalleri inceleme veya silme hakkını saklı tutar. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ gerekli gördüğünde Komünikasyon Servislerine erişiminizi haber vermeksizin engelleme hakkını saklı tutar.

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ yasalar öngördüğü takdirde, işleyişinin devamı için hükümetin isteği doğrultusunda kullanıcılar ile ilgili birtakım bilgiler verebilir.

Komünikasyon servislerini kullanırken kendiniz veya çocuklarınız ile ilgili daima doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ yönetimi komünikasyon servislerinin içeriğini (mesajlar, bilgiler) kontrol edemeyebilir. KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Komünikasyon Servislerini kullanmanızla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Komünikasyon servislerinde sunulan yazılımlar test amaçlı ve deneme sürümü olan yazılımlar olabilir. Bu yazılımların kullanımı ve deneme sürelerinin sonunda sisteminizden silinmesi veya satın alma işlemlerinden KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ sorumlu değildir.

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ SİTESİNE SUNULAN VEYA KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ SİTESİNDE KULLANILAN MATERYALLER HAKKINDA

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ kendisine sunulan materyaller üzerinde (tavsiye ve geribesleme de dahil), KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Websitesi servislerini kullanarak gönderdiğiniz mesajlarda, dosyalarda ve iletişiminiz üzerinde herhangi bir hak talep etmez. Ancak bu servisleri kullandığınız takdirde KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ ve ortaklarının /alt kuruluşlarının olası bir denetimi yapabilme hakkı olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

SORUMLULUKLARLA İLGİLİ

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ ARACILIĞI İLE SUNULAN HİZMETLER, ÜRÜNLER,SERVİSLER VE BİLGİLER KESİN OLMAYABİLİR YA DA YAZIM/YAZILIM HATALARINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR OLUŞABİLİR. SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER PERİYODİK OLARAK SİSTEME EKLENMEKTEDİR. SİTE İYİLEŞTİRME VEYA GÜNCELLEŞTİRME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE SİTE ERİŞMİNDE BAZI DURUMLARDA AKSAKLIKLAR YAŞANABİLİR. HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ BİLGİ ALIRKEN DAİMA PROFESYONEL KİŞİLERLE İLETİŞİM KURUNUZ VE ALANINDA UZMAN KİŞİLERE DANIŞINIZ.

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ HANGİ KOŞULDA OLURSA OLSUN SİZİ SİTE KULLANIM ŞARTLARINI OKUMAYA TEŞVİK ETMEK ZORUNDA DEĞİLDİR.

SERVİS İLETİŞİMİ : info@marasatiksuaritma.net

TERMİNASYON/ERİŞİM SINIRLAMASI

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ uyarmaksızın KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ Web Sitesine erişiminizin sınırlandırılması veya tamamen yasaklanması gibi işlemleri yapabilir. Yasal işlemlerde Ulusal ve Uluslararası kanunlar geçerlidir.

TELİF HAKKI ve MARKA NOTLARI:

KAHRAMANMARAŞ SU VE ATIK SU PROJESİ : Copyright 2017 by Kahramanmaraş Su ve Atık Su Projesi

MARKA

Sitemizde kullanılan ürünlerin ve servislerin marka hakları ürün ve servis sağlayıcılarına aittir..

Burada bahsedilmeyen tüm haklar saklıdır.

MARKA HAKLARININ İHLALİ DURUMUNDA

Site yönetimi ile temasa geçip prosedür uyarınca gerekli bilgiyi vermeniz halinde ihlali yapan kişi veya kurum hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Prosedüre uymayan ihbarlar yanıtlanmayacaktır.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
WYG Türkiye
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı